viac ako 20 rokov poskytujeme prvotriedne služby v oblasti implementácie SAP modulov

hero.jpg

Naša vízia budúcnosti pramení zo skúseností minulosti

advantages-centralize.svg

Flexibilita

Veríme, že každý problém má svoje riešenie. Pomáhame vám dosahovať obchodné ciele tvorbou informačného systému šitého na mieru vášho podnikania.

advantages-questionnaire.svg

Kvalita

Naši kolegovia tvoria skúsený tím certifikovaných profesionálov. Vďaka tomu vám dokážeme poskytovať komplexné riešenia v tej najvyššej kvalite.

advantages-books.svg

Skúsenosti

SAP riešenia implementujeme už viac ako 20 rokov. Naši vývojári a konzultanti získali dlhé roky skúseností pri stredne veľkých a veľkých projektoch.

advantages-world.svg

Globálny trh

Naše riešenia nepoznajú hranice. Do úspešného konca sme doviedli viac ako 50 projektov po celom svete.

story.jpg

Naša cesta začala v roku 2005

Vykročili sme na ňu s myšlienkou vybudovať malú, no silnú spoločnosť, ktorá plní klientom aj tie najnáročnejšie softvérové požiadavky. Naše ambície však čoskoro prerástli naše plány – a práve to nám pomohlo zdolať aj tie najnáročnejšie technologické výzvy. Dnes náš tím tvoria odborníci, ktorí svojimi znalosťami a skúsenosťami spoľahlivo prinášajú efektívne riešenie v oblasti implementácie SAP modulov. Aj vďaka tomu sa nám podarilo úspešne sfinalizovať viac ako 50 projektov a stať sa silným partnerom medzinárodných spoločností po celom svete.

 • O vaše projekty sa postará

  CEO & Managing Director

  Ing. Lubos Misun

  Zodpovedný za riadenie spoločnosti a komunikáciu s klientmi. Ako SAP Senior ABAP vývojár má viac ako 20 rokov skúseností v oblasti vývoja a úprav softvéru SAP. Zameriava sa na odvetvia poisťovníctva, zaisťovníctva, bankovníctva, private equity a automobilový či chemický priemysel.

  cooming soon.png
 • O vaše projekty sa postará

  COO & Managing Partner

  Ing. Vladimír Cibulík

  Zodpovedný za plánovanie, organizáciu a vedenie projektov. Ako SAP Senior ABAP vývojár má viac ako 18 rokov skúseností v oblasti vývoja a úprav softvéru SAP. Zameriava sa na odvetvia logistiky, poisťovníctva, telekomunikácií, priemyslu surovín a polovodičov a e-commerce.

  cooming soon.png
 • O vaše projekty sa postará

  CIO & Managing Partner

  Ing. Radovan Hrebíček

  Zodpovedný za informačné technológie a koordináciu technického vývoja. Ako SAP Senior ABAP vývojár má viac ako 18 rokov skúseností v oblasti vývoja a úprav softvéru SAP. Zameriava sa na odvetvia poisťovníctva, logistiky, telekomunikácií, bankovníctva, priemyslu surovín a e-commerce.

  cooming soon.png

Radi vytvárame silné partnerstvá

Hudobné ocenenia Esprit

Kultúrne podujatie Esprit už takmer desaťročie umožňuje fanúšikom rytmickej hudby hlasovať za najlepší jazzový album roka na Slovensku. Ako generálny partner podporujeme podujatie, kde si milovníci jazzu každoročne užijú slávnostný večer s udeľovaním cien a koncertom finalistov.

Dobrý anjel

Nezisková organizácia Dobrý anjel vracia nádej na ľudskú dôstojnosť tisícom rodinám na Slovensku, ktoré boli postihnuté zákernou chorobou. Ako firemný partner organizácie pomáhame pravidelnými príspevkami rodinám s ťažko chorými pacientmi, ktorých táto situácia dostala do finančnej núdze.

Trend Regata

Trend Regata je podujatie flotilovej plavby firemných posádok, ktoré sa každoročne uskutočňuje v Jadranskom mori. S džentlmenským súperením a dobrodružstvami aj za hranicami kancelárie sme na jednej vlne, preto sme nielen partnerom podujatia, ale aj jeho pravidelným účastníkom.

Červený nos

Občianske združenie Červený nos už od roku 2004 prináša do prostredia nemocníc humor, smiech a radosť malým i veľkým pacientom. Sme hrdí, že ako zlatý firemný partner pomáhame zdravotným klaunom znižovať stres z hospitalizácie a zvyšovať duševnú pohodu tým, ktorí to potrebujú.

Pridajte sa k nám

Nenašli ste svoju pozíciu, ale chcete s nami spolupracovať?

Napíšte nám